Bērni Vegāni ir informatīva vietne, kuras pamatmērķis ir radīt kvalitatīvu un vispusīgu informācijas krātuvi par tēmām, kas skar ģimenes un to līdzcilvēkus, kuri savā dzīvē izvēlas samazināt vai pilnīgi izslēgt dzīvnieku un to produktu lietošanu savās vajadzībās. Rakstu autors uzņemas individuālu atbildību par izteikto viedokli, publicētās informācijas atbilstību faktiem un patiesībai. Bērni Vegāni tiecās pēc draudzīgas un cieņpilnas viedokļu apmaiņas, veicinot dialogu un izpratni par augstāk minēto dzīvesveidu. Pārpublicējot Bērni Vegāni vietnes saturu, atsauce uz portālu ir obligāta.

E-pasts saziņai: info@bernivegani.lv

Sanita Ločmele

Sanita Ločmele ir projekta Bērni vegāni idejas autore un vadītāja, ir izveidojusi Facebook domubiedru grupu Bērni vegāni. Ģimenē kopā ar partneri audzina divus bērnus, un visi dzīvo pēc vegāniska dzīvesveida principiem. Par mājām sauc Zviedriju. Absolvējusi LU Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultāti, RSU Sporta veselības speciālista studiju programmu, pašlaik paralēli darba gaitām studē uzņēmumu un personāla vadību Linšēpingas universitātē.

Karlīna Elksne

Karlīna Elksne- ginekoloģe, dzemdību speciāliste kopš 2009.gada. Labprāt konsultē, izmeklē un ārstē visu vecumu sievietes. Ir Veselības centru apvienības Ginekoloģijas dienesta vadītāja un Rīgas Stradiņa universitātes mācībspēks. Patīk padarīt pasauli labāku, cilvēkus - veselākus, studentus - gudrākus, zemeslodi - tīrāku un dzīvi ilgtspējīgāku. Uzskata, ka jārūpējas ne tikai par savu, bet arī par planētas veselību. Moto “Inteliģenti risinājumi”.

Vai pievienosies mums?

Mēs labprāt sadarbosimies ar Tevi, lai veicinātu sabiedrības informētību par vegānisku dzīvesveidu ģimenē. Ja Tevi interesē vegānisks dzīvesveids, Tu esi tuvāks vai tālāks ģimenes loceklis bērnam, Tu varbūt strādā ar bērniem vai vienkārši vēlies iesaistīties Bērni vegāni mājaslapas tapšanā - atraksti mums vēstuli, sūtot to uz info@bernivegani.lv vai Instagram vietnē bernivegani.

Gaidīsim Tavu ziņu!

Kristīne Mežale

Kristīne Mežale ir juriste, Ikšķiles Brīvās skolas pārstāve ēdināšanas jautājumos. Pārstāvējusi skolu tiesvedībā saistībā ar veģetāra uztura atļaušanu izglītības iestādēs. Apguvusi mācību kursu „Augu valsts uzturs” Kornela universitātē ASV, līdzdarbojas dažādos projektos saistītos ar veselīgu ēšanu, īpaši saistībā ar bērnu uzturu. Kristīne ir mamma trīs bērniem.

Evita Štāla

Evita Štāla ir sertificēts konsultatīvais psihologs ar vairāk kā 11 gadu praktisko pieredzi. Ikdienā strādā ar klientiem savā privātpraksē, un arī kā psihologs skolā, vada dažādas psiholoģijas lekcijas, nodarbības un supervīzijas.

Sandris Ādminis

Sandris Ādminis ir studējis LU Vēstures un filozofijas fakultātē, pabeidzot studijas ar diplomdarbu par cilvēka un dzīvnieka attiecību ētiskajiem un juridiskajiem aspektiem, kā ietekmē kopš 2008. g. ir pievērsies vegānismam. Bijis viens no biedrības "Dzīvnieku brīvība" dibinātājiem, kā arī Vegan.LV satura redaktors, bet šobrīd darbojas "Riga Animal Save" kustībā, veido Radio NABA raidījumu "Zootehnikums", kā arī rīko lekcijas un raksta publikācijas par dzīvnieku aizstāvību un vegānismu.

Portāla pastāvīgie satura veidotāji